Inovativní
konstrukční systém

Zajímáte se o naše výrobky, chtěli byste obecné informace o firmě Sikla nebo hledáte kontaktní osobu pro své specifické téma? Volejte +420 283 871 661

Sídlo / Sklad - Otevírací doba : Po - Čt 7:00 - 15:45, Pá 7:00 - 13:45

Sikla Bohemia s.r.o
Impera Park
Hlavní 828
250 64 Hovorčovice

Telefon: +420 283 871 661
info.cz@sikla.com

Zákaznická linka

Radka Medáčková
Zpracování objednávek a cenových nabídek

Telefon: +420 601 163 619
Radka.Medackova@sikla.com

Technické oddělení

Stanislav Kučera
Technické poradenství

Telefon: +420 724 144 446
Stanislav.Kucera@sikla.com

Technické oddělení

Tomáš Táborský
Technické poradenství

Telefon: +420 601 105 787
Tomas.Taborsky@sikla.com

Technické oddělení

Jaroslav Gavlas
Technické poradenství

Telefon: +420 775 009 601
Jaroslav.Gavlas@sikla.com

Obchodně technický zástupce

Jiří Máca
Region: Morava

Telefon: +420 602 372 643
Jiri.Maca@sikla.com

Nákup a logistika

Otakar Hořínek
Informace o expedici a dostupnosti zboží

Telefon: +420 724 144 447
Otakar.Horinek@sikla.com

Sklad

Petr Berenyi

Telefon: Telefon: +420 721 656 123
Petr.Berenyi@sikla.com

Sklad

Tomáš Máchal

Telefon: Telefon: +420 721 656 123
Tomas.Machal@sikla.com

Sklad

Jan Komárek

Telefon: +420 721 656 123
Jan.Komarek@sikla.com

Obchodní ředitel

Ing. Jan Rohlík

Telefon: +420 601 163 618
Jan.Rohlik@sikla.com

Hlavní účetní

Mgr. Marta Juráňová

Telefon: +420 603 430 174
Marta.Juranova@sikla.com


Odeslat zprávu

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám zprávu a my se vaší záležitostí budeme neprodleně zabývat.

Povinné údaje *