Inovativní
konstrukční systém

Blízko k zákazníkům díky zastoupení na místním trhu

Sikla zákaznické centrum a síť vybraných prodejců zaručují komplexní péči na českém trhu a zajistí rychlou dostupnost našich produktů. Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat! Volejte na níže uvedená čísla nebo nám napište na info.cz@sikla.com.

Zákaznická Linka

Jana Kindlová
Zpracování objednávek a cenových nabídek

Telefon: +420 721 656 123
Jana.Kindlova@sikla.com

Zákaznická Linka

Radka Medáčková
Zpracování objednávek a cenových nabídek

Telefon: +420 601 163 619
radka.medackova@sikla.com

Technické oddělení

Stanislav Kučera
Technické poradenství

Telefon: +420 724 144 446
Stanislav.Kucera@sikla.com

Technické oddělení

Tomáš Táborský
Technické poradenství

Telefon: +420 601 105 787
Tomas.Taborsky@sikla.com

Nákup a logistika

Otakar Hořínek
Informace o expedici a dostupnosti zboží

Telefon: +420 724 144 447
Otakar.Horinek@sikla.com

Obchodně technický zástupce

Jiří Máca
Region: Morava

Telefon: +420 602 372 643
Jiri.Maca@sikla.com

Obchodně technický zástupce

Ondřej Podlaha

Telefon: +420 775 003 663
ondrej.podlaha@sikla.com

Obchodně technický zástupce

Radek Čihák

Telefon: +420 775 009 601
radek.cihak@sikla.com

Obchodní ředitel

Jan Rohlík

Telefon: +420 601 163 618
jan.rohlik@sikla.com

Jednatel

Dipl.-Kfm. Reiner Klauß

Reiner.Klauss@sikla.com

Jednatel

Uwe Gärtner

Uwe.Gaertner@sikla.com

Hlavní účetní

Mgr. Marta Juráňová

Telefon: +420 603 430 174
Marta.Juranova@sikla.com

Sídlo / Sklad

Sikla Bohemia s.r.o
Impera Park
Hlavní 828
250 64 Hovorčovice
Vyhledání trasy

Telefon: +420 283 871 661
info.cz@sikla.com

Otevírací doba : Po - Čt 8:00 - 16:30, Pá 8:00 - 14:00

IČ: 62414941

DIČ: CZ62414941

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 31976.


geografický přehled

Kde nás najdete : Sídlo / Sklad